• <small>Inwestycja przy lesie</small><br />Dąbrówka
  Inwestycja przy lesie
  Dąbrówka
 • <small>Inwestycja przy lesie</small><br />Dąbrówka
  Inwestycja przy lesie
  Dąbrówka
 • <small>Inwestycja przy lesie</small><br />Dąbrówka
  Inwestycja przy lesie
  Dąbrówka
 • <small>Inwestycja przy lesie</small><br />Dąbrówka
  Inwestycja przy lesie
  Dąbrówka
 • <small>Inwestycja przy lesie</small><br />Dąbrówka
  Inwestycja przy lesie
  Dąbrówka
 • <small>Inwestycja przy lesie</small><br />Dąbrówka
  Inwestycja przy lesie
  Dąbrówka

ATUTY INWESTYCJI

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej na osiedlu przy ulicy Leszczynowej w Dąbrówce. Nieruchomość zlokalizowana jest przy samym lesie, co sprawia że wychodząc z domu mamy bliski kontakt z naturą. Powierzchnia domów od 84m kw. do 87 m kw. Budynek składa się z dwóch poziomów: na parterze znajduje się przestronna jadalnia wraz z kuchnią, przedpokój i łazienka. Na piętrze znajduje się hol komunikacyjny, z którego przechodzi się do czterech pomieszczeń. Dwa z nich to duże pokoje. Kolejne to pomieszczenie gospodarcze i łazienka. Do każdego domu przynależny jest ogród oraz miejsce postojowe przed nieruchomością.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Budynki w których powstaną mieszkania zostały zaprojektowane jako nowoczesne, luksusowe i komfortowe. Dla każdego mieszkania jest przewidziane jedno miejsce parkingowe. Lokale są doskonałą propozycją dla rodzin chcących zwiększyć powierzchnię mieszkalną w stosunku do mieszkania w mieście – jednocześnie nie będąc w oddali od miejskiej infrastruktury. Inwestycja zostanie zrealizowana kompleksowo, osiedle zostanie zagospodarowane poprzez przygotowanie terenów zielonych, dróg, chodników, parkingów oraz oświetlenie całego terenu.
Zapraszamy do zapoznania się z mapą naszego osiedla w zakładce zestawienie mieszkań, na której można wybrać dom i ogród który najbardziej odpowiada oczekiwaniom Państwa rodziny.

ATUTY LOKALIZACJI

Osiedle położone jest wśród ciszy i zieleni a jednocześnie w bliskiej odległości do szkoły, przedszkoli, żłobka, urzędów, obiektów sportowych, kościoła, sklepów, banków, restauracji. Zapraszamy do zapoznania się z odległością pomiędzy osiedlem a wybranymi punktami. Dojazd między osiedlami Linea i Nickel

DOSTĘPNOŚĆ LOKALI

Wypoczynek:
– 500 m Las Zakrzewski
– 10 km Jezioro Niepruszewskie (plaża Zborowo)
– 13 km Jezioro Niepruszewskie (plaża Niepruszewo)
– 7 km Centrum Tenisowe SierosławKomunikacja:
– 14 km trasa A do centrum Poznania (Kaponiera)
– 800 m stacja PKP Palędzie
– 14 km Dworzec PKP Poznań Główny
– 9 km port lotniczy ŁAWICA
Edukacja:
– 250 m Szkoła Podstawowa w Dąbrówce
– 800 m Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Dąbrówce
– 7 km Przedszkole w Konarzewie
– 5 km Przedszkole w Skórzewie
– 3.5 km Gimnazjum w Skórzewie
– 8 km Szkoła Podstawowa w LusowieHandel:
– 500 m Galeria Dąbrówka
– 6 km Galeria Mallwowa
– 14 km Centrum Handlowe Auchan Swadzim
– 15 km Centrum Handlowe Auchan Komorniki

OSIEDLE DĄBRÓWKA

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

sprzedaz@ototwojemiejsce.pl
tel. + 48 530 844 264

KIEROWNIK BUDOWY:

beata.pietruszka@ototwojemiejsce.pl
biuro@ototwojemiejsce.pl
kom. +48 506 282 463
stacjonarny. +48 61 661 07 77

ADRES:

ul. Leszczynowa, Dąbrówka

STRONA WWW:

www.ototwojemiejsce.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapoznałam/Zapoznałem się z Polityką Prywatności Twoje Miejsce Sp. z o.o. Sp.k., gdzie znajdują się informacje dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych przez Twoje Miejsce Sp. z o.o. Sp.k. - tj. zostałam/zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do m.in.: wglądu, zmiany, usunięcia, przeniesienia, sprostowania, uzupełnienia oraz ograniczenia przetwarzania danych, jak również o możliwości wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Twoje Miejsce Sp. z o.o. Sp.k. zbieranych celem realizacji zamówień na Towary i Usługi będące przedmiotem oferty Twoje Miejsce Sp. z o.o. Sp.k., z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie korzystając z FORMULARZA wycofania zgody, jednakże wycofanie udzielonej zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody udzielonej przed jej wycofaniem.